AROMATERAPIE V SUŠICI

Srdečně Vás zvu do malebného města Sušice na zlatonosné řece Otavě. Mám pro vás připravené voňavé esence, jemné relaxační masáže i alchymistické tvoření harmonizačních esencí na míru.
 

CO JE V NABÍDCE

 
OSOBNÍ HARMONIZAČNÍ ESENCE od 700 Kč
Míchání osobních harmonizačních esencí na přírodní bázi    s polodrahokamy. Výběrem esencí vás s radostí provedu. Prozkoumáme, jaké vůně máte rádi a jak jednotlivé esence působí.
 
MASÁŽNÍ TECHNIKA AROMATOUCH 80 min – 1 200 Kč 
Uvolnění stresu – posílení imunity a snížení toxické zátěže – redukce zánětlivých procesů v těle – obnovení rovnováhy těla a mysli.
 
AROMA SOUND HEALING 60 až 120 min – 800 až 1 600 Kč
Jemná aroma masáž s prvky muzikoterapie, která vám přinese hlubokou relaxaci. Před masáží Vás provedu výběrem esencí, které podpoří momentální stav vašeho těla a mysli. Podrobnosti najdete v záložce Péče – Aroma Sound Healing.
 
AJURVÉDSKÁ MASÁŽ HLAVY 45 min – 600 Kč
Hluboce relaxační masáž uvolňující napětí šíje, hlavy a svalů obličeje. Pomůže vám zklidnit mysl a „vypnout hlavu“. Možno kombinovat s jinými masážemi.

MASÁŽ RUKOU 45 min – 600 Kč
Při setkání Vám nabídnu několik olejů pro harmonizaci Vašeho těla a mysli. Vámi vybranou kompozici Vám jemně vmasíruji do Vašich rukou.  
 
METAMORFNÍ TECHNIKA – MOTÝLÍ MASÁŽ 60 min – 880 Kč
Relaxační, velmi jemná metoda pro uvolnění vzorců utvořených v období prenatálního vývoje, které nám nedovolují projevit svůj plný potenciál.
 
 
… vše s esenciálními oleji terapeutické kvality doTERRA

V případě zájmu mě kontaktujte: