AROMA SOUND HEALING ©

Cosmetic objects for spa procedures

LÉČIVÝ POTENCIÁL ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ Z KVĚTŮ A LISTŮ ROSTLIN, STROMŮ NEBO KŮRY JEJICH PLODŮ POSKYTUJE HLOUBKOVOU PÉČI TĚLU A ZKLIDNĚNÍ MYSLI

jemná síla esenciálních olejů

vůně

vědomý dotek

krása květin

příjemné prostředí

relaxační hudba

léčivý zvuk tibetské misky/zvonkohry a hlasu

zastavení a spočinutí

Přijměte pozvání na obřad s voňavými esencemi, léčivými tóny, vědomým dotykem v příjemném prostoru. Nejprve Vás pozvu na čaj z bylinek z kokotského lesa. Chvíle pro Vaše zklidnění, zastavení a spočinutí. V klidu projdeme esenciální oleje, které jsou pro Vás v momentální situaci vhodné. Vyberete si ty, jejichž vůně Vás osloví. Pomohou Vám lépe se uvolnit. Jejich jemná síla prohloubí celkový účinek masáže. S vytvořenou směsí Vás budu masírovat. Často však během masáže spontánně přidávám další kapky přímo na Vaše tělo, do kterého se již předtím vstřebal kokosový nebo mandlový olej, a zpívám mantry. Zvolíte si také, jaké části těla budou masírovány: ruce… plosky nohou…ramena… záda… hlava. Masáž částečně doprovázím mantrami. Po masáži si budete moci vychutnat tóny zvonkohry, tibetské misky nebo zpívané mantry, tak jak to v danou chvíli vyplyne. Pokud vytvořená směs olejů zbude, odnášíte si ji v malé lahvičce domů jako pozornost, abyste si mohli namíchanou esenci ještě doma připomenout. Na cestu domů Vás doprovodí květina, větvičky ze stromů nebo luční kvítí.

LÍSTEK SAKURY


výběr esencí na míru pro Vás

masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality

mantra/tibetská miska/zvonkohry

odpočinek na lehátku

cena: 900 Kč – 60 minKVĚT SAKURY


výběr esencí na míru pro Vás

masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality

mantra/tibetská miska/zvonkohra

odpočinek na lehátku

cena: 1400 Kč – 90 minESENCE SAKURY


výběr esencí na míru pro Vás

masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality

mantry/tibetské misky/zvonkohry

odpočinek na lehátku

cena: 1800 Kč – 120 min

 Při této technice se používají esenciální oleje doTERRA, čisté esenciální oleje terapeutické třídy (bez konzervantů, syntetických olejů, aditiv či jiných kontaminantů).
Po masáži je vhodné si vyhradit čas na odpočinek a pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikační proces.