MOTÝLÍ MASÁŽ

 

PROMĚNA SKRZE JEMNOST A NĚHU

TO JE POSELSTVÍ MOTÝLÍ MASÁŽE

 

jemný dotek

zklidnění

láskyplná pozornost

uvolnění

teplo

zastavení

 

Tato technika je založena na velmi jemných dotycích. Jsou stimulovány reflexní zóny chodidel, rukou a hlavy.

 

Motýlí masáží se uvolňují citové a emocionální bloky a vzorce utvořené v období prenatálního vývoje, které nevědomě ovlivňují naše životy a nedovolují nám plně rozvinout náš potenciál. Uvolňují se strachy a stresy vzniklé v období před narozením, které se fixují na reflexní zónu páteře na chodidlech, rukou a hlavě. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí až po moment narození.

Metoda motýlí masáže je specifická svou jednoduchostí, hlubokou účinností i dostupností. Zároveň pracuje s přirozenou schopností regenerace našeho těla. Je vhodná pro všechny, pro dospělé i děti. Je výborná pro urovnání hyperaktivity, vnitřního napětí, přetížení, přeplněnosti mysli, poruch sebeovládání, poruch CNS, ADD, autismu, pro těhotné maminky i jejich miminka.

Při této technice se z Vaší strany neočekává:

analýza Vašich symptomů a životní situace

úsilí cokoliv vyřešit, rozebírat či vyhodnocovat

 

 

Historie motýlí masáže – metamorfní techniky:

Robert St. John – Angličan žijící v italském Toskánsku v 50. letech 20. století pracoval s dětmi, které trpěly autismem a Downovým syndromem. Věnoval se prenatální terapii a reflexologii a vytvořil metamorfiku (Metamorphosis), kterou rozvíjel po celý svůj život až do roku 1996. V 70. letech 20. století se s ním setkal a začal spolupracovat Gaston Saint – Pierre, Kanaďan žijící v Anglii, který jeho poznatky rozvinul. Metodě dal název metamorfní technika (The Metamorphic Technique®)

 

cena: 1000 Kč 


délka: 90 min

Při této technice lze použít esenciální oleje doTERRA, čisté esenciální oleje
terapeutické třídy (bez konzervantů, syntetických olejů, aditiv či jiných kontaminantů).
Po masáži je vhodné si vyhradit čas na odpočinek a pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikační proces